persianweblog persianblog
از من ... برای تو

تصادف - آيشواری رای - سلمان خان و جيمز باند !!!!!!!!

آيشواری رای (Aishwarya Rai) را همه کسانی که به نوعی با سينمای هند سروکار دارند مي شناسند . این بازیگر خوب و زیبای سینمای هند چند روز پيش سر صحنه فيلمبرداری فيلم Khaki در اثر تصادف با يک وسیله نقلیه موتوری بشدت آسيب ديد . وی با سرعت توسط هليکوپتر ( همان چرخبال خودمان ) به بيمارستانی در بمبی منتقل شد . خبرگذاری PTI گزارش ميدهد که دکتر معالج حال آيشواری را رضايت بخش توصيف کرده است ٬ ولی وی به بیش از یک ماه استراحت نیاز دارد و نباید سر صحنه فیلمبرداری حاضر شود . علت حادثه و نوع آسيب ديدگی دقيقا مشخص نيست .


Miss World 1994 ( آیشواری رای ) همواره در مرکز اخبار سینمائی هند قرار داشته و دارد و این نه تنها به واسطه اینست که او کارهای بسیار موفقی (حال چه از دیدگاه تجاری و چه از دیدگاه هنری ) در کارنامه خود دارد بلکه به این خاطر است که وی به کانون عشق در باليوود معروف شده است . چهره های معروفی مانند بابی دئول ٬ اکشی خانا ٬ سلمان خان و حالا ويويک اوبروی در صف دلباخته گان او قرار دارند و همين حالا هم که من اين ياداشت را می نويسم صفحات خبری سينمای هند پر است از این خبر که " سلمان خان ٬ ويويک اوبروی را تهديد کرده است که در صورتی که به رابطه خود با آيشواری خاتمه ندهد ٬ او را می کشد "
در هر حال آيشواری بازيگر خوبی است و بازی دلنشين او در نقش Paro ( فيلم Devdas ) مبين اين موضوع می باشد .
و در آخر اينکه اگر همه چيز به خوبی و خوشی پيش برود آيشواری زيبا اولين بازيگر زن سينمای هند است که در مجموعه فيلمهای جيمز باند در کنار مامور 007 خواهد بود .


پيام هاي ديگران ()        link        یکشنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸٢ - غزل