persianweblog persianblog
از من ... برای تو

خوب چه خبر ؟

برای هرتيک روشن سال ۲۰۰۲ سال شکست های پیاپی بود ..... امسال دو فيلم از هرتيک در نوبت اکران قرار دارد . فيلم Main Prem Ki Dewani Hoon که در آن با دو چهره محبوب روز يعنی کارينا کاپور و آبيشک بچن همبازی است ( ای خدا یعنی باز هم مثلث عشقی ديگه ... کم کم دارم به هر نوع مثلثی اعم از عشقی و غير عشقی آلرژی پيدا ميکنم ) و فيلم بحث انگيز Koi ...Mil Gaya که ظاهرا تمام صنعت سينمائی هند منتظر ديدن آنست . در اين فيلم که قبلا هم کمی راجع به آن نوشته بودم هرتيک با دو ستاره قدیمی و جدید یعنی ريکا و پريتی زينتا همزمان ٬ همبازی است . کارگردانی فيلم Koi ...Mil Gaya را راکش روشن ( پدر هرتيک ) بر عهده دارد و گفته ميشود اين اولين فيلم علمی - تخيلی ساخته شده در سينمای هند است . جلوه های ويژه فيلم کار مارک کولبی (Marc Kolbe ) است ٬ کسی که اجرای جلوه های ويژه فيلم گودزيلا (منظورم نسخه هالیوودی این فیلم است ) نيز بر عهده او بوده است . بايد صبر کرد و ديد آيا اين دو فيلم ( بويژه فيلم اخیر ) می توانند هرتيک روشن را دوباره به دوران پرشکوه گذشته باز گردانند یا خیر ؟

````````````````````````````````````````````````
ميتون چاکرابورتی را خيلی از طرفداران قديمی سينمای هند با فیلم قدیمی ولی محبوب و پرطرفدار Disco Dancer می شناسند گرچه چند سالی است که دیگر او را بر پرده نقره ای نمی بینیم . از قرار معلوم ميتون قصد دارد دوباره بخت خود را به عنوان يک بازيگر بيازمايد و اين بار در يک نقش منفی .... نام فيلم Vande Mataram است و ديگر بازيگران آن سونيل شتی ٬ جان ابراهام و سهيل خان هستند . تهیه کننده فیلم معتقد است که نقش ميتون در این فیلم مختص خود او ساخته و پرداخته شده و چنانچه او بتواند چندين کار خوب را ارائه دهد به زودی يک رقيب جدی برای آميتا بچن خواهد شد .

```````````````````````````````````````````````
اکثر بازیگران سینمای هند وقتی قرار است در فیلمی با آميتا بچن همبازی شوند به نوعی دچار هراس میشوند ( فراموش نکنید که آمیتا در هند یک اسطوره زنده است ) در این میان شجاعت ويويک اوبروی این ستاره جوان و موفق ٬ قابل تحسين است ... او که در فيلمی با عنوان Kyun? Ho Gaya Na با آميتا بچن همبازی است در این باره میگوید " قبول دارم که او یک افسانه است ٬ یک بازیگر واقعی ٬ ولی صادقانه بگویم که من از این همکاری عصبی و نگران نیستم ولی بسیار هیجان زده ام .... " . در اين فيلم علاوه بر دو بازيگر ياد شده آيشواریا رای هم شرکت دارد .

````````````````````````````````````````````````
آيشواریا رای زيبا در کن می درخشد . اين گفته نييتا لولا طراح لباس معروف هند ( طراح لباس فيلم Devdas ) است که ظاهرا برای رسيدگی به سر و وضع آيشوريا همراه او به فرانسه رفته است . او همچنين اضافه می کند " آيشوريا در طول روز لباسهای راحت و جین میپوشد ولی در شب با لباسها و جواهرات سنتی هند در مراسم حضور پیدا میکند " . خوب من اميدوارم که آيشوريا از نظر تخصصی و تکنيکی هم در فستیوال کن کمی درخشش داشته باشد ٬ حداقل به خاطر حیثيت سينمای هند ....

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

توضيح : بعضی از دوستان E-Mail زدند و خواسته اند عکسهای هنرمندان را در هر ياداشت قرار دهم که خوب باعث دير باز شدن صفحه ميشود . من باب توضيح عرض ميکنم در اکثر یاداشتهای من عکسها بصورت Link بر روی نام هنرمند باز ميشوند درست مثل همين ياداشت .

پيام هاي ديگران ()        link        شنبه ۳ خرداد ۱۳۸٢ - غزل