persianweblog persianblog
از من ... برای تو

و این تابستان پر ستاره

در بالیوود هم تابستان فصل شيرين اکران است ...

در ماه گذشته ( جون - ژوئن ) فيلمهايی زيادی با شرکت بازيگران و فیلمسازان معروف اکران شد ٬ که از ميان آنها ميتوان به Andaaz , Armaan , Chalte Chalte , Ishg Vishk , Bhoot و در نهايت Main Prem Ki Diwani Hoon اشاره کرد که بجز Armaan بقيه فروش خوب يا متوسطی داشتند .
در ماه جاری يعنی جولای نيز فيلمهای زيادی در انواع متفاوت و برای سليقه های مختلف اکران خواهد شد و صنعت سينمای هند اميدوار است که در اين ماه هم بتواند مردم را به سالن های سينما بکشاند و رکود دو سال گذشته سينمای هند را بشکند . تعدادی از فيلمهايی که قرار است در ماه جولای اکران شوند عبارتند از :

از گروه سینمای وحشت

Saaya با شرکت جان ابراهام و تارا شرما
Hawa با شرکت تابو
Darna Mana Hai با شرکت سانجی کاپور ٬ سیف علی خان ٬ ويويک اوبروی ٬ آفتاب شیوداسانی ٬ شلیپا شتی ٬ نانا پتيکار ٬ سهيل خان ٬ ايشا کوپيکار ٬ آنترا مالی ٬ سمیرا ردی

از گروه سينمای حادثه ای

Qayamat با شرکت اجی ديوگان ٬ سونیل شتی ٬ ارباز خان ٬ سانجی کاپور ٬ ایشا کوپیکار ٬ نيها دهوپيا ٬ ریا سین
Jaal با شرکت سانی دئول ٬ تابو ٬ ریما سین

از گروه سينمای کمدی

Hungama با شرکت اکشی خانا ٬ آفتاب شیوداسانی ٬ ريمی سين
Khullam Khulla Pyaar Karen با شرکت گوويندا ٬ پريتی زينتا

و فيلم Mumbai Se Aaya Mera Dost با شرکت آبیشک بچن و لارا دوئتا

بايد صبر کرد و ديد که آيا اکران اين تعداد فيلم ( بر طبق پيش بينی ) در يک ماه ميتواند برای سازندگان آنها موفقيتی به همراه داشته باشد يا هر کدام بازار ديگری را کساد خواهند کرد ؟
در هر حال نبايد فراموش کرد که هر فيلمی بينندگان و علاقمندان خود را خواهد یافت ٬ اگر و فقط اگر فيلم خوبی باشد . غیبگو ....

پيام هاي ديگران ()        link        پنجشنبه ۱٢ تیر ۱۳۸٢ - غزل