غيرت از نوع هندی

ويويک اوبروی که معرف حضورتان هست.او از ادامه کار در فيلم يک کارگردان آلمانی بنام Florian Gallenberger سر باز زده ٬چرا که تصويری که در اين فيلم از هندی ها ارائه شده ضعيف و منفی است.
ويويک a.gif در اين باره می گويد‌ "من تقاضای متن فیلمنامه را کردم و بعد از خواندن آن متوجه شدم این آن چیزی نیست که قبلآ برای من عنوان شده بود.این فیلم مردم هند را بسیار ناتوان و ضعیف نشان می داد٬من هرگز نخواستم فیلمی را با این ویژگی کار کنم.من ترجیح می دهم در فیلمهائی مثل The Invaders کار کنم که ما را پيروز و موفق نشان می دهد."

بايد گفت در جائی که سینمای هند در آرزوی جهانی شدن می سوزد و بسياری از بازيگران سينمای هند بعد از چندين سال بازيگری هنوز در آرزوی کار با کارگردانان غير هندی به سر می برند ٬ اين کار ويويک در اولین سال فعالیت هنری او قابل تحسين است.


ncr1.jpg

/ 2 نظر / 70 بازدید
melody

سلام عزيزم من البته از سينمای هند زياد سر در نميارم ولی يک دوست دارم که عاشقه سينمای هنده..به خاطر اينکه بتونم به اون پز بدم برنامه هندی نگاه می کنم..حداقل از ايرانی بهتره به خدا..تو هم هر وقت خواستی نق بزنه..وب لاک من فقط مال نق زدنه..همه می تونن نق بزنن:)

amir

سلام . بازم هنديها ببين چه غيرتی دارند واقعا دستشون درد نکنه . راستی از دوستی شما و ملودی هم خوشحال شدم و اميدوارم که دوستهای خوبی برای هم باشيد . با آرزوی موفقيت برای هردوی شما . امير