فيلم هفته Dil Ka Rishta

movgal680.jpg


Dil Ka Rishta
تهيه کننده : Shabbir Boxwala - Aditya Rai
کارگردان : Naresh Malhotra
موسيقی : Nadeem Shravan
شاعر : Sammer
بازيگران اصلی : آيشواری رای ( Aishwarya Rai ) ٬ آرجون رامپال ( Arjun Rampal ) ٬ پيريانشو ( Priyanshu )
خلاصه داستان : جی ( آرجون رامپال ) ٬ مرد جوان ثروتمندی است که همه چيز دارد . خوش تیپ است ٬ شخصيتي جذاب و گيرا دارد و از همه مهمتر قلبی از طلا . او مايه افتخار پدر ٬ باعث شادی دوستان و مرد رويايی همه زنان است . اما زن زیبای روياهای جی ٬ تيا ( آيشواری رای ) که او حاضر است بخاطر داشتن وی از همه چيز حتی ثروت پدر بگذرد ٬ دل در گرو مرد ديگری دارد . راج ( پيريانشو ) يک مرد ساده و معمولی ....... تيا با راج ازدواج میکند و زندگی بسيار سعادتمندانه ای را در کنار او و مادر خود آغاز می کند و بزودی صاحب فرزند می شود . ولی دست تقدير ( از نوع هندی آن البته ) بازی ديگری را برای تيا و جی رقم زده . در یک تصادف اتومبیل راج کشته میشود و تیا حافظه خود را از دست میدهد ........
و اما نکات خاص فيلم :
اول : اين فيلم بی ترديد مهر معروف فيلم هندی را بر پيشانی خود دارد ( حالا کمی شیکتر و زیباتر از نمونه های مشابه ) و بعد از هنر آفرينی زیبای آيشواری در فيلم Devdas مايه دلسردی است .
دوم : اين فيلم يک کار خانوادگی از خانواده آيشواری رای است . خط اصلی قصه توسط مادر او ( Vrinda Rai ) طرح ريزی شده و برادرش ( Aditya Rai ) یکی از تهيه کنندگان فيلم است .
سوم : در ابتدا قرار بود سلمان خان نقش جی را بازی کند ولی بعد از اوجگیری اختلافات بين او و آيشواری ٬ اين نقش به آرجون رامپال سپرده شد .
چهارم : اين فيلم در واقع فيلم مدلهای برتر هند است چرا که سه تا از بهترين و گرانقيمت ترين مدلهای هند يعنی آيشواری ٬ آرجون و پيريانشو در این فیلم در کنار هم قرار گرفته اند .
و آخر اينکه جالبترین نکته فيلم اينست که دستاندرکاران فیلم حداکثر استفاده را از زيبائی و جذابيت آيشواری و آرجون رامپال برای تبلیغات و فروش بیشتر فیلم کرده اند .

توضيح : دوستانی که مایل هستند اطلاعات کاملتری درباره فیلم بدست آورند می توانند به وب سایت ویژه فیلم مراجعه کنند . در آنجا می توانید عکس های فیلم را دیده و به قسمتی از ترانه های آن هم گوش دهید ./ 16 نظر / 59 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش حميدي ( حس ششم )

سلام غزل خانوم خيلی خوشحال شدم که در بين خانم ها هم يک سينما نويس پيدا شد -- اين واقعا باعث افتخار ...... من هم سينمايی نويسم و خوشحال ميشم سری هم به ما بزنی .... اگر خواستی برای تقويت بيشتر و تخصصی تر سينما ميتونيم با هم همکاری هم بکنيم

داداشي

می دونی من فک می کنم چون اکثر اين فيلمايی که می گی من اسمشم نشنيدم چيزی نمی تونم دربارش بگم!

ميرزا قلمدون

سلام . قرار بود فيلم های خوبو به ما بگی ببينيم . موفق باشی .

mehdi

غزل جون سلام. به کارت ادامه بده من که لذت ميبرم.آفرين بر تو که به دنيای هنر علاقه داری...........

mehdi

دوست عزيز.سلام...وب مهدی نيست که شما سر ميزنيد وب اسطوره موزيک پاپ ایران است.آیا برتر از گوگوش در موزیک پاپ ایران وجود دارد.خواهش میکنم این وب را به دوستان خود معرفی کنید از جهت ترویج تک خال موزیک ایران.

آرش

غزل خانم سلام. ممنون که سر زدی. راستش را بخواهی يافتن و مشاهده عکس های خوب يکی از بخش های انکار ناپذير زندگی من است و حسابی از اين کار لذت می برم. به جرات می توانم بگويم که من بعضی روزها بيش از ۱۰۰ عکس ذخيره می کنم و فقط تعداد بسيار محدودی را برای دوستان نمايش می دهم. موفق باشي

سروش

راستش نمی دونم چه انگيزه ای باعث می شه که کسی درباره سينمای هند بنويسه. ولی جالبه. من با همه علاقه ای که به هند دارم هنوز نتونستم با سينماش کنار بيام. البته موزيکش رو دوست دارم.

bahram

سلام راستی فيلم هيرو هم که شکست خورد اين رکود لعنتی تا کی بايد باشه؟ مرديم

amir&roya

باید بهت می گفتم وگرنه خوابم نمی برد . جای خواهری خیلی دوستت دارم . ازطرف امیر