يک توضيح

دوستان زيادی در اين مدت برای من نامه و پيغام گذاشتند و در مورد فيلمهايی سوال کردند که قبلا در وبلاگ اخبار سينمای هند معرفی شده ولی آنها به دلائلی موفق به خواندن ياداشت مربوط به آن نشده اند . به همين منظور مدتی است که وبلاگ جديدی با نام ضميمه اخبار سينمای هند را ايجاد کرده که پيوند آن را در همين صفحه (نوار سمت چپ) گذاشته ام و مطالب آن صرفا ياداشت مربوط به فيلمهای معرفی شده در وبلاگ اخبار سينمای هند است . البته هنوز تمام ياداشتهای مربوطه را در آن بايگانی نکرده ام ولی به محض سروسامان گرفتن کامپيوترم اين کار را خواهم کرد .
روش دسترسی به فيلم مورد نظر هم در وبلاگ  ضميمه اخبار سينمای هند  بسيار ساده است ٬ تنها کافی است روی نام فيلم مورد نظرتان در نوار سمت راست صفحه کليک کنيد ...

/ 59 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمیدرضا

سلام...اميدوارم هر چه زودتر مشکل کامپيوتر شما حل شده باشه...موفق باشی

من کيم؟ عبدي جسور و خيره سر

سلام . منو يادت مي آد؟ از اينکه هنوز لينکم رو پاک نکردي ممنونم . شايد به زودي يه وبلاگ ديگه راه بي اندازم . هنوز هم دوستت دارم . هنوز هم تو بهتريني . به همسر محترمت هم سلام برسون . اگه نيومدم و نديدمت هم اينو بدون که هميشه دوستت دارم .

من کيم؟ عبدي جسور و خيره سر

راستي از بيتا چه خبر؟ بازم مي آد . منو که مشکلات بدجوري مشغول کرده بود . حالا فکر کنم يواش يواش حدس زده باشي من کيم . به هر حال خيلي دلم براي حال و هواي وبلاگ تنگ شده بود .

ehsan

سلام غزل جان بابا نيستی دلمون تنگ شد.

بنفشه

سلام غزل جان. خوشحالم که بالاخره مشکل کامپيوترت حل شد. در ضمن در مورد راونا بايد بگم که او واقعاْ اراده بالايی داشته. فکر می کنم معجزه رژيم لاغری فقط نیاز به اراده داره همين وبس. راستش را بخواهی من خودم اين مورد را تجربه کردم. در مورد فيلم انداز آپنا آپنا نيز حق با شماست. حتماْ متن را تصحيح خواهم کرد. بازم ممنون از را هنماي ات.

bakhshi

سلام.من هم خوشحالم که کامپيوترت درست شده.پس با اين حال اميدوارم بزودی مطلب جديدی بنويسی.خيلی وقته که چيزی ننوشتی.

بوف کور

زندگي معناي مجهولي است که ناخواسته وبي اختياري وارد ان ميشوي وبي انتخاب واختياري باان وداع ميگوئي بي انکه خطي ازاين؛سرناخوانده؛: را تغييري دهي .واقعا چه بي احساي وبي وفاست اين معناي مجهول .دردهايش را به دوش مي کشي باخفت ها وذلت هايش سرميکني بي انکه روزنه اي ازمعناي خود رابرتوجلوه دهد.درعوض مرگحداقل شهامت ان دارد که پوزخندي به ان مجهول زند.لحظه مابين هستي ونيستي لحظه ورود به مرگ چه باشکوه ميتواند باشد. لحظه اي که پوزخند مرک نمايان ميشود چه حالي است وتو هرانچه بوده : دردها خوشي ها ولذائذي که چون خود افريدکارش(زندگي) مجهول واني است را ت مي کني وبراين پوزخند سجده مي کني

مارمولک

خيلی کارت درسته . چقدر خوب وبلاگت رو نگه داشتی . اصلا فکر نمی کردم که تاحالا مونده باشی .

رحیم

سلام! تازه به آشيانه باصفای تو وارد شدم کارت خيلی عالی است موفق باشی.

مهرانا

حالا که کامپيوترت درست شده زود باش بنويس ببينم زود تند سريع