از جوهی چاولا( فقط بخاطر V )

يکی از بازديدکنندگان عزيز (مختصرا خودشان را V معرفی کردند c.gif )بطور جدی از من خواستند در مورد جوهی چاولا مطلب بنويسم. البته اين بازيگر دوست داشتنی در ليست من بود٬ولی درخواست ايشان به اضافه دو خبر داغ داغ از این هنرمند باعث شد که جوهی در اولويت قرار بگيرد.

در ابتدا خلاصه ای از فعاليت های هنری و زندگی شخصی جوهی می نويسم و بعد خبرها :

جوهی چاولا متولد ۱۳ نوامبر ۱۹۶۷ می باشد.وی در سال ۱۹۸۴ توانست تاج دوشيزه هند را بر سر بگذارد 6.gif . او فعاليت هنری خود را از سال ۱۹۸۶ با فيلم SULTANAT شروع کرد ولی موفقيت و شهرت در سال ۱۹۸۸ با بازی در فيلم QAYAMAT SE QAYAMAT TAK در کنار امير خان به سراغ او آمد.اکثر فيلمهای او (حداقل از نظر اقتصادی) فيلمهای موفقی بودند.جوهی با بسياری از بازيگران مطرح سينمای هند(شاهرخ خان-امیر خان-سانجی دات-جکی شروف-آنیل کاپور-گوویندا و ...) در اين ۱۷ سال فعاليت هنری خود همبازی بوده است و در حال حاضر به همراه شاهرخ خان و عزيز ميرزا صاحب شرکت فيلمسازی "DREAMZ UNLIMITED" می باشد.او در حال حاضر با يک تاجر انگليسی هندی الاصل بنام جی مهتا ازدواج کرده و صاحب يک دختر يک سال و نيمه می باشد.
جوائز :
*بهترين هنرپيشه زن سال ۱۹۹۴ برای فيلم HUM HAIN RAHI PYAR KE در فستيوالFILMFARE
*جایزه احساساتی ترین هنرپيشه زن در سال ۱۹۹۹ برای فيلم DUPLICATE در فستيوال NEWYORK's BOLLYWOOD

واما خبرهای جديد :
اول اینکه فيلم جديدی از جوهی اکران شده بنام Jhankar Beats به کارگردانی ساجوی گوش که در آن با راهول بوس٬ ريا سين٬ رينکی خانا ٬شایان مونشی و سانجی سوري همبازی می باشد(خبر با مزه اينکه او در حين فيلمبرداری باردار بوده 9.gif پس می توان گفت اين اولين فيلم دختر جوهی هم هست f.gif )

و دوم اينکه بزودی قرار است او در فيلم جديدی به نام Sannata - The Silenceبه کارگردانی تلات جانی حضور يابد که نسخه هندی فيلم The Others است . 2.gif من که هيچ از اين خبر خوشم نيامد اولا چون بشدت مخالف اين کپی کاری نيمه و نصفه هندی ها از فيلمهای هاليوودی هستم دوما چون فيلم The Others را خيلی دوست دارم و دلم نمی خواهد تصوير آن در ذهنم خراب شود سوما چون جوهی بهترين کارهايش را در نقشهای کمدی انجام داده(به گفته همه صاحبنظران از جمله شاهرخ خان) و حالا من نمی توانم او را در اين نقش تجسم کنم و چهارما اينکه با وجودی که من از علاقمندان سینمای هند و جوهی چاولا هستم ولی با خواندن خبر اخیر مثل معروفی به یادم آمد که می گفت کار هر ....... ببخشيد بقيه اش بنا به ملاحضاتی يادم رفته 3.gif


juhi-1.jpg

/ 2 نظر / 74 بازدید
amir

سلام . غزل جان حيف که اسم قشنگ تو من رو هميشه ياد تلخ ترين خاطره زندگيم می اندازه ( باور کن راست می گم ) اما به هر حال از اينکه وبلاگت بيننده پيدا کرده خوشحال شدم . تولياقت بيشتر از اينها رو داری . من مطمئنم . به اميد روزی که وبلاگت پربيننده ترين وبلاگ و توهم حرفه ای ترين وبلاگ نويس بشی .

مایا

مطلبت راجع به جوهی خیلی باحال بود چون بعد از شاهرخ خان عشق من جوهیه بازم ازش بنویس موفق باشی