آخرين فرد خانواده کاپور آدم عجيب و غريبی است ...
او بيش از آنکه نقشهای بزرگی را در باليوود ايفا کرده باشد جنجالهای بزرگی را با بدخلقی ها ٬ بد قولی ها ٬ درشت گوييها و ناسازگاريهای معروفش بپا کرده است . به عنوان يک بازيگر تازه کار ٬ او آنقدر در پشت صحنه فيلمهايش آشوب به پا کرده و  همکارانش ( اعم از بازيگران ديگر و ساير عوامل ) را آزرده که اگر نامش کارينا کاپور ( Kareena Kapoor ) نبود قطعا عاقبت خوشی نداشت .
کارينا تا کنون اشتباهات زيادی را مرتکب شده که اولين آنها انصراف از فيلم Kaho Naa.. Pyaar Hai  بوده ٬ نقش موفقی که بعدها به آميشا پاتل سپرده شد . بعد از آن او فيلم Koi Mil Gaya را در نيمه رها کرد و بر سر دستمزد با کارن جوهر برای فيلم Kal Ho Na Ho به توافق نرسيد که هر دو نقش فوق به پريتی زينتا سپرده شدند و نتيجه کار نيز فيلمهای بسيار موفقی بودند . اينها همه در حالی است که فيلمهای کارينا يکی پس از ديگری شکست خوردند !!
حالا ولی زمان ديگری برای کارينا است ...
او بنا به گفته بسياری (از جمله خودش 03.gif) تغيير کرده . سربراه و سازگار شده ٬ دست از انتخاب نقشهای مشابه برداشته و تصميمات جديدی گرفته . دليل مسلم اين تغييرات هم ايستادن در برابر خانواده و پذيرفتن نقشی جنجالی برای يک کاپور است نقش يک دختر خيابانی ...
در فيلم Chameli و در يک ساری قرمزرنگ جلف و پر زرق و برق به همراه يک بلوز آبی با گلهای قرمز و يک آرايش زننده قرمز رنگ و کفشهای طلايی به سختی ميتوان کارينای  شيک پوش و امروزی Kabhi Khushi Kabhie Gham ٬ Mujhse Dosti Karoge و Main Prem Ki Deewani Hoon را بياد آورد . Chameli در مورد شبی بارانی است که در طی آن يک مرد بانکدار مجبور ميشود با زنی خيابانی بسر ببرد و فيلم در مورد چگونگی شکل گيری ارتباط اين دو در طول اين شب است . کارگردان فيلم  آنانت بالانی (Anant Balani ) و ديگر بازيگر آن راهول بُس ( Rahul Bose ) است . اگرچه کارينا  فيلم پر سر و صدا و پر ستاره LOC را نيز در راه دارد ولی چنان در مورد نقش خود در Chameli هيجان زده است و به آن ميبالد که در انتظار دريافت جايزه ملی برای ايفای آنست ... 20.gif

برای ديدن چند نما از کارينا در فيلم Chameli ميتوانيد از اين صفحه ديدن کنيد .

/ 18 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sima

دوباره سلام. مراسم Miss World 2003رو ديدی؟ فکر کنم بايد ديده باشی؛نه؟؟ اون دختر ايرانيه رو ميگم....که از کاناداFirst Runner 1 شد....! نظرت راجع بهش چيه؟!

mohammad

سلام غزل عزيز . مطلب بسيار جالب و به حقی در مورد کرينا نوشتی و شايد به نوعی حرف دل من هم بود . به هر حال اگر سر به راه شده باشد ميتواند ستاره بزرگی باشد چون خون راج کاپور بزرگ در رگهای او هم هست .

tina

سلام عزيزم ممنون از مطلبت از کارينا با اون اداهای مسخره اش متنفرم(اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه ا ه اه اگر میشد تا اخر همین را مینوشتم ) حيفه خانواده کاپورها خيلی خوب نوشتی ولی فکر نکنم اخرش يه چيزی بشه از بس اخلاقش بده ممنون از نوشته هات دق و دليم خالی شد اخيش موفق باشی

پريا

سلام عزيزم ... تو کارت حسابی خبره هستيا .. خوش باشی نازنين

sima

سلام غزل جون. در مورد لينک خيلی ممنونم. هر اسمی که خودت ميخوای روم بذار...!!!! هر اسمی که خودت دلت ميخواد صدام کنی!!! راستی در مورد اون خوشگل خانم هندی هم باهات موافقم.... خيلی قيافه ی ظريف و دلنشينی داشت.... ولی اگه من داور بودم به اون شاهزاده خانم ايرانی رای ميدادم...!!! شاد باشی.

maryam

مرسی از متنت در مورد کارينا شايعات زيادی شنيده بودم اما فکر کنم يه کمش درست باشه به هرحال اون يه تازه وارده و بالاخره تجربه اش زياد ميشه و همونطور که ذکر کردی دست از اين کاراش بر ميداره اميدوارم در نقشهای متفاوت و زيباتر هم ببينمش

سارا

دلم برای کسی تنگ است….که آفتاب صداقت را....به مهمانی گلهای باغ می آورد...و دستهای سپیدش را...به آب میبخشد...آپديت كردم ...اگه با پرشين بلاگ مشكل دارين بياين به اين آدرس ..http://cottage.blogsky.com سوالم راجع به ادامه تحصيل بود..می شه با هم چت کنيم ؟

نازی

مرسی از خبرهای جالبت دلم میخواد بیشتر با خودت اشنا شم میشه....؟؟

bakhshi

سلام غزل عزيز.اول بگم که کرینا را نمیشه آخرین فرد خانواده کاپور حساب کرد چون آخرین فرد خانواده کاپور پسر رشی کاپور است که چند وقت دیگه شاهد حضور او در بالیوود خواهیم بود.به نظر من کرینا نسبت به چند سال پیش پخته تر و باتجربه تر شده اگر مصاحبه های چند سال پيش و فعلی او را با هم مقايسه کنی متوجه اين موضوع خواهيد شد.در یک مصاحبه ای خوندم که کرینا گفته بود خیلی دوست دارد مثل مینا کماری بازی کند و منتظر پیشنهاد نقشی مثل نقش مینا کماری در صاحب بیبی اور غلام است.

salam be maa ham sar bezanin