رانی رقيب جديد جنيفر لوپز !!

هاليوود و باليوود دو قطب مهم فيلمسازی در جهان امروزند ٬ اگرچه هر کدام ايده ها و جهت گيريهای خاص خود را برای فيلمسازی و استفاده از ابزارهای سينمايی داشته و از بسياری جهات قابل مقايسه با يکديگر نيستند . مدتی است که هر دو طرف نشانه هايی از تمايل به همکاری دو سويه را از خود نشان ميدهند و اين در بسياری از صفحات وب و وبلاگ دوستان عنوان شده است .
 و اما آخرين خبر از اين دست  ديف بنگال (Dev Benegal) کارگردان باليوودی قصد دارد فيلمی با عنوان Bombay California بسازد که يک کمدی عاشقانه است با سه شخصيت مرکزی ٬ يک مرد ٬ يک زن و يک ماشين ساخت هند (Ambassador) ....
بن افلک ( Ben Affleck ) اولين انتخاب برای قهرمان مرد فيلم است . بازيگری که سال جاری به علت رابطه اش با جنيفر لوپز (بازيگر - خواننده) بسيار مورد توجه مطبوعات قرار داشت . چنانچه همکاری با بن افلک بنا به دلائلی ميسر نشود ٬ انتخاب بعدی اتان هاوک ( Ethan Hawke) خواهد بود . هر دو بازيگر برای شرکت در اين طرح ابراز تمايل کرده اند . و اما بازيگر زن فيلم کسی نيست بجز رانی موکرجی (Rani Mukerji) دوست داشتنی که اين روزها شادکام از موفقيت فيلم Chalte Chalte فيلم جديدی با نام  Calcutta Mail را بر روی اکران دارد . جالب اينجاست که رانی در مورد اين فيلم ميگويد " جنيفر لوپز ميتواند بن افلک را برای خود نگه دارد من فقط يک چيز از بن می خواهم آن هم ملاقات با جنيفر لوپز است . من شيفته او هستم . "

     بن افلکترانی موکرجی

منبع اصلی خبر  

/ 19 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
bakhshi

سلام غزل جان.خبر خيلی جالبی بود،بنظرم رانی در اوج بازيگريش بسر ميبرد

يك شاكي

وبلاگ زيبايی است.تبريک.

feredi bikhyal

سلام خوبی خوشحال شدو ديدم يه همچين وبلاگی هست به قول بچه ها هال ببيتی در ضمن من رانيو نميشناسم ولی سعی ميکنم بشناسم

bakhshi

سلام غزل جان.فیلم بوم اونی نبود که من انتظار داشتم.این فیلم کاملا به سبک هالیوودی ساخته شده بود و همانطور که انتظار میرفت خیلی از صحنه های فیلم واقعا بد بودند.فکر نکنم فیلم موفق شود.من که خوشم نيامد،حالا بايد ديد مردم هند چه فکر ميکنند

شراب سلطنتي

ممنون از لطف شما .آيديت کردم و خوشحال ميشم بخواني

مهدی

ممنون از اينکه به ما سر زدی

bahram khan

درود غزل جان من بلاخره خوب شدم و برگشتم

بنفشه

سلام عزيزم... بالاخره از سفر برگشتم و بعد از کلی خانه تکانی امروز موفق شدم که آپديت کنم.

روزبه

سلام غزا خانم . به پيش نهاد شما فونت وب لاگم بزرگ شد و خوانا ! اميد وارم براي چشم هايتان مشكلي پيش نيايد ... من تا به حال نديده بودم خانم ها ( آن هم در دنياي سينما ) از اين تعارف ها با هم داشته باشند ، هر چند كه ديدن جنيفر لوپز سعادتي است كه به اين آساني ها نصيب كسي نمي شود !

مستی

خیلی ماهی عزیز