دوستان نازنينم عيدتان مبارک

 

و اما يک نکته بدون پيوست !
اشتباه نشده ٬ اينجا همان وبلاگ اخبار سينمای هند  است .
ولی من بی هيچ دليل قابل توضيحی ديگر نمی خواهم صرفا از سينمای هند بنويسم . اگرچه شوق نوشتن هنوز با منست و اين بار نوشتن در مورد همه چيز و همه جا ... اول تصميم گرفتم آدرس وبلاگم را تغيير دهم ولی نتوانستم ٬ اين کار خيلی سختتر از تغيير موضوعی بود که با شوق در مورد آن می نوشتم چون به اينجا عادت کرده ام علاوه بر اينکه همه شما دوستانی که مهمان دائمی وبلاگم بوديد و همه دوستانی که گهگاه به من سر ميزدند مرا با اين آدرس می شناختند پس در همان خانه قديمی و پرخاطره دوباره شروع خواهم کرد . تنها يک خواهش از دوستانی دارم که محبت کرده اند و پيوند اين وبلاگ را در صفحه اصلی وبلاگشان داده اند ٬  لطف کنند و عنوان آنرا تغيير دهند ٬ البته اگر هنوز مايلند اين پيوند يا همان لينک فرنگی را داشته باشند ... عيد است و خانه تکانی وبلاگی و ...
منتظرم باشيد ٬ برميگردم !

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sima

سلام غزل جان....به به به...مبارکه خانوم...سال نو وتغييرات اساسی....تو در مورد هر چيزی که بنويسی دوستت داريم و دوستمون باقی خواهی موند.....ولی سينمای هند فراموش نشه ها!!!(چشمک!) عيد و سال نو مبارک....اميدوارم سال خيلی خوبی رو در کنار خانواده ی عزيزت شروع کنی و سالی پر از موفقيت و شادی در انتظارت باشه.....راستی نرفتی ايران؟!

Sonia

سلام غزل جون.......مبارکــــــــــــــــــــــــــــه چه اسم قشنگی انتخاب کردی ...... چشم حتما اسم لينکتو تغيير ميديم با سر هم اين کارو ميکنيم :D خيلی دلشون بخواد وبلاگ به اين ماهی غزل جون به اين عزیزی ...........ايشا الله سال خوبی در کنار خانوادتان داشته باشين :) ......فعلا تا سال بعد;)

review

غزل خانم : نوروز شادی برای شما و دوستان این وبلاگ معتبر خواستارم . تصمیم جدیدتون هم خیلی مناسب و خوبه : تلفیقی از سینمای هند و سایر مخلفات :)

maryam

سلام عيد شما هم مبارک و يک نکته که: از هرچيز بنويسی و از هرجا هميشه از قلمت لذت می بريم و منتظريم

حمیدرضا(موسیقی ایران-دنیا و موضوع دلخواهم)

سلام...سال نو مبارک اميدوارم سال خوبی برای شما و خانواده محترمتان باشد...من شخصا بسيار خوشحال شدم که اين تغيير رويه رو در نظر گرفتين چون قلم شما وقتی از باليوود می نويسيد بسيار زيباست مطمئنا از هر موضوع ديگه ای که از شما برای ما می آيد هم بنويسيد زيبا خواهد بود و خوشحالم که يک سال از مطالبتان استفاده کردم به اميد ديدار در سال جديد تغییر عنوان لینک شما هم چشم ...آپديت کردم...موفق باشي

rainyday

سلام عزيزم منم مثل بقيه معتقدم از هر چيزی که بنويسی زيباست.منتظر متنهای زيبای شما هستيم.موفق و سربلند باشی.

afshin

سلام. نوروز باستانی رو به شما تبريک ميگم.به اميد موفقيت همه جوانان در ايرانی آزاد..... ياحق

از طرف مهرانا

سلام.مهرانا به روز کردش. به مهرانا سر بزنيد. من دارم به مهرانا کمک ميکنم که به همه جواب بده.

soheil

سلام وب خوبی دارين سال نو شما مبارک باشه هميشه سر بولند و پيروز با شين به وب من هم يه سری بزنی وش حال می شيم بای بای

نازخاتون

سلام غزل جونم. خونه تکوني کردي حسابي عزيزم! سال نو، اسم نو و بهاري نو مبارک! اسم جديدتم خوشگله و چشم همين الان اسمت رو عوض مي کنم. تا بعد!