هر وقت قرار است برای گذراندن تعطيلات به ايران بروم حس خاصی دارم . هم شادمان و منتظر هم نگران و مضطرب ... علت شاديها معلوم است و واضح ! ديدارهايی که تازه ميشوند ٬ خاطراتی که تجديد ميشوند ٬ بوی عطر برنجزارهای شمال و نخلستانهای جنوب و هزار تا چيز خوب و قشنگ ديگر . ولی هميشه دلواپسيها هم هست ! وقتی که دوری از خيلی خبرهای و اتفاقات بد غافل ميمانی چون همه افراد فاميل طبق يک قانون نانوشته تو را از دانستن آنچه ناخوشی است معاف ميکنند و تنها به گفتن خبرهای خوب اکتفا ميکنند ولی وقتی به ايران برميگردی آرام آرام سر از خبرهای بد درمياوری . اينکه مادر تکيده تر و خسته تر از هميشه است ٬ اينکه پدر حالا ديگه حتی با عينک هم خيلی چيزها را نميتواند بخواند ٬ اينکه مادر بزرگ فراموشی گرفته و قامت استوار بابا بزرگ انگار کوچيک شده ٬ اينکه يکی از عزيزترين همبازيهای دوران کودکيت توی عالم هپروت گم شده و ...
ميروم ايران ... برایم دعا کنيد که تعطيلات و خبرهای امسال بهتر از سال گذشته باشد .

بعد از تحرير : الان که دوباره اين ياداشت را خواندم بنظرم خيلی نالان آمد ولی در واقع خوشيها و ناخوشيها دو روی سکه زندگی هستند و من در حقيقت از اينکه دارم به ايران برميگردم خيلی خوشحالم . تمام سعی خودم را ميکنم که بتوانم در ايران هم به وبلاگ خودم و بقيه سر بزنم ولی هيچ قولی نميدهم . افراد خانواده وقتی بعد از يک سال و اندی آدم را ميبينند ٬ به حق ٬ پر توقع ميشوند !!!!!!

/ 51 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
معصومه

سلام غزل من.يه وقت پس نيافتی عزيزم.(دست پيش گرفتی)!!!دلم واست يه ذره شده.بابا با وفا بيا خونت ديگه..........من يکهو رفتم ايران و اومدم عروسی بود.واسه همین موبايل خاموش بود.می بينمت.

niloo

salam ghazal jan .nemikhay hala dige update kony abji?ma ke mordim az bas ke in matlabe tekrary ra inja didim.

review

تموم نشد اين سفر مارکوپولويی شما ؟ LOL

بنفشه

غزل جان سلام.. آمده بودم احوالی ازت بگيرم. مثل اينکه هنوز در سفری. خوش باشی خانمی

**mehdi.daftareshgh**

salam aziz........ khoobi?........ khosh migzare?..... man taze ba webloget ashna shodam ..... webloget vaghan jalebo zibast..... khoshhal misham too daftare manam biyay. montazere hoore garmet hastam............. movafagh bashi..............

آیدین

من وبلاگتو دیدم عالی بود.من حاضرم لینک تو رو تو وبلاگم قرار دهم نظرت چیه؟

roshanak

سلام فکر کنم همه ايران و گشتی تا الان دلمون تنگ شده برات و منتظريم . خوش باشی

معصومه

سلام.خانومی يک هفته است اومدی بابا پوست خونه رو کندی ديگه تميز شده.تا تو باشی ديگه نری دو ماه ايران گردی.............آپديت کن منتظرم.(همسايه طبقه سوم)کمک خواستی کافيه يه جيغ بکشی از همونها که سر محمد بيچاره ميکشی.

بنفشه

غزل جان سلام... نمی دونی که چقدر برای تو ونوشته هايت دلم تنگ شده است. خوشحالم که برگشتی (البته منظورم به جمع وبلاگ نویس هاست) فقط اميدوارم که ترک وطن زياد بی حوصله ات نکرده باشد مخصوصاْ بعد از اين همه مدت که در کنار خانواده ات بودی.