تصادف - آيشواری رای - سلمان خان و جيمز باند !!!!!!!!

آيشواری رای (Aishwarya Rai) را همه کسانی که به نوعی با سينمای هند سروکار دارند مي شناسند . این بازیگر خوب و زیبای سینمای هند چند روز پيش سر صحنه فيلمبرداری فيلم Khaki در اثر تصادف با يک وسیله نقلیه موتوری بشدت آسيب ديد . وی با سرعت توسط هليکوپتر ( همان چرخبال خودمان 3.gif ) به بيمارستانی در بمبی منتقل شد . خبرگذاری PTI گزارش ميدهد که دکتر معالج حال آيشواری را رضايت بخش توصيف کرده است ٬ ولی وی به بیش از یک ماه استراحت نیاز دارد و نباید سر صحنه فیلمبرداری حاضر شود . علت حادثه و نوع آسيب ديدگی دقيقا مشخص نيست .

aish.jpg


Miss World 1994 ( آیشواری رای ) همواره در مرکز اخبار سینمائی هند قرار داشته و دارد و این نه تنها به واسطه اینست که او کارهای بسیار موفقی (حال چه از دیدگاه تجاری و چه از دیدگاه هنری ) در کارنامه خود دارد بلکه به این خاطر است که وی به کانون عشق 6.gif در باليوود معروف شده است . چهره های معروفی مانند بابی دئول ٬ اکشی خانا ٬ سلمان خان و حالا ويويک اوبروی در صف دلباخته گان او قرار دارند و همين حالا هم که من اين ياداشت را می نويسم صفحات خبری سينمای هند پر است از این خبر که " سلمان خان ٬ ويويک اوبروی را تهديد کرده است که در صورتی که به رابطه خود با آيشواری خاتمه ندهد ٬ او را می کشد " a.gif
در هر حال آيشواری بازيگر خوبی است و بازی دلنشين او در نقش Paro ( فيلم Devdas ) مبين اين موضوع می باشد .
و در آخر اينکه اگر همه چيز به خوبی و خوشی پيش برود آيشواری زيبا اولين بازيگر زن سينمای هند است که در مجموعه فيلمهای جيمز باند در کنار مامور 007 خواهد بود .


1.jpg

/ 14 نظر / 44 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Sina

غزل. خووووووووووووووووووووووووووووووووووووب اطلاعاتی در مورد سينمای هند داری. قلمت هم زيبايست

mehdi

غزل جون سلام. کارت قشنگه.يه پیشنهاد دارم.ببین رو سینما کلاسیک یا سنتی خودمون هم میتونی کار کنی. عاشق گوگوش

آرش

غزل جان سلام. از اينكه به وبلاگ من سر زدي ممنونم. مطالبي كه در مورد سينماي هند مي نويسي واقعا خواندني است. سينما ي هند با همه اشكلات كوچك و بزرگي كه به آن وارد است قابل تقدير مي باشد ، چرا كه ملي است و متعلق به يك ملت با فرهنگ و ريشه دار. بازهم به من سر بزن.

bahram

خيلی از نظر شما ممنون هستم و البته من هم خوشحال هستم که يک خواهر دارم آن هم از نوع وبلاگی اش

داريوش

غزل عزيز بسيار خوشحال‌ام كه مقالات من هنوز براي شما جالب توجه است. با توجه به اين كه در وبلاگ خوب شما عكس‌هاي زيادي وجود دارد، باز شدن صفحه‌ي آن به كندي آنجام مي‌شود، از اين رو مي‌خواستم پيش‌نهاد كنم كه براي رفع اين مشكل، بد نيست كه ابعاد عكس‌ها را كمي كوچك‌تر كنيد. شاد و موفق باشيد.

بهزاد

ممنون که به وبلاگم سر زدی و ممنونتر که برايم کامنت گذاشتی تا با وبلاگ جالبت آشنا شوم.

peman

سلام .اين قضيه جيمز باند چقدر به حقيقت نزديکه ؟

bita

سلام..خيلی جالب می شه که يک هنر پيشه هندی با حرکات نرم وارد سريال جيمز باند بشه..اميدوارم اين به اين معنا نباشه که ماموريت بعدی جيمز باند در هنده و اون يک رقاصه که عاشق جيمز باند می شه و به کشورش خيانت می کنه..چه زود فيلم نامه نوشتم؟؟؟آقای خالصی هميشه می گفت من بايد فيلمنامه نويس شم:)

amir&roya

سلام غزل جان . من از دروغ خوشم نمی آد . پس رک بگم چون فيلمهای هندی خيلی کم به واقعيت نزديکند . منهم علاقه ای به اين فيلمها ندارم . بيشتر از فيلمهای هنری مثل گلادياتور و ژاندارک و ... خوشم می آد . از طرف رويا

ali arabi

ستام به نظر من سينمای هند بد نيست چون همه اش حرف عشق و عاشقيست.به هر حال اونم عالمداره.